Najlepsi studenci dostaną nawet po 15 tys. od ministra
Rektorzy mogą już składać wnioski o przyznanie studentom stypendiów ministra za wybitne osiągnięcia w roku akademickim 2012/2013. Może je otrzymać osoba, która szczególnie wyróżnia się w nauce, czyli ma wysoką średnią (jest w gronie 5 proc. najlepszych studentów danego kierunku) i uzyskała wybitne osiągnięcia naukowe, artystyczne lub sportowe. Przy ocenie wniosków brane są pod uwagę również publikacje naukowe, udział w konferencjach oraz nagrody i wyróżnienia. Uwzględnione zostaną tylko te z okresu od 1 października 2012 r. do 30 września 2013 r. Wysokość stypendium dla jednej osoby nie może przekroczyć 15 tys. zł.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.