Forpoczta zmian doceniona
Po raz pierwszy szkoły wyższe mogą ścigać się nie tylko na wyniki studentów, ale też na dokonania swoich menedżerów
Chcemy wyróżniać liderów, wskazywać, które elementy zarządzania uczelniami uważamy za właściwe, godne naśladowania - po to, by ten model stworzyć, a za jakiś czas promować - mówił prof. Michał Kleiber, były prezes PAN i przewodniczący kapituły Nagrody LUMEN 2015. To pierwsza nagroda w Polsce, którą środowisko akademickie przyznaje menedżerom uczelni wyższych. Konkurs organizowany jest przez firmę PCG Polska oraz Fundację Edukacyjną Perspektywy. Nagroda przyznawana jest w pięciu kategoriach: umiędzynarodowienie, współpraca z otoczeniem, infrastruktura, zarządzanie uczelnią oraz innowacyjność. Kapituła nagrody otrzymała 169 zgłoszeń z 65 uczelni publicznych i niepublicznych.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.