Nagroda dla żołnierza za poligon
WCHODZI W ŻYCIE - Armia wciąż poszukuje chętnych do służby w Narodowych Siłach Rezerwowych. Ma jej w tym pomóc zachęta w postaci nagrody dla każdego żołnierza, który zaliczy ćwiczenie na poligonie.
Już w najbliższych dniach pierwsi żołnierze, którzy przed rokiem zgłosili się do Narodowych Sił Rezerwowych (NSR), otrzymają od dowódców jednostek po dwa tysiące złotych. Dziś wchodzą w życie rozporządzenia ministra obrony narodowej z 13 czerwca 2011 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie warunków i trybu przyznawania nagród i zapomóg żołnierzom niezawodowym (Dz.U. nr 140, poz. 821) oraz rozporządzenie z 22 czerwca 2011 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie funduszów na nagrody i zapomogi oraz źródeł ich finansowania (Dz.U. nr 140, poz. 822).
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.