Meteorolodzy zapowiadają ostre mrozy po sylwestrze
Stary rok zakończy się opadami śniegu z deszczem i temperaturą od 0 do -3 st. C. Nowy ma się zacząć dużo bardziej zimowo. Czeka nas śnieg, wiatr i nawet 12 stopni poniżej zera.
Po odwilży, jaka nadeszła tuż przed Bożym Narodzeniem, końcówka starego i początek nowego roku mają być już zdecydowanie mroźniejsze. Ochłodzenie zresztą pojawiło się już wczoraj. Wprawdzie - jak wynika z prognoz Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej - w najbliższych dniach nie czeka nas aż tak ostra pogoda jak przed dwoma tygodniami, to jednak koniec tygodnia będzie zdecydowanie zimowy.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.