Jesteśmy gotowi na wszystko
Oglądaliśmy już mecz Polski z Grecją, przed nami analiza jej występu z Rosją. Na pewno wartością Polski jest prawa strona boiska, na której gra trzech piłkarzy z Borussii. Oni są bardzo dobrze zgrani, nie będzie łatwo ich powstrzymać. Mogę jednak zapewnić, że jesteśmy gotowi na wszystko. Myślę, że Polacy nastawią się w środku pola ofensywnie. Oni muszą wygrać, a nam wystarczy remis, dlatego sądzę, że rywale od początku ruszą do przodu. To, jak zagramy, zależy oczywiście od trenera, ale myślę, że nie powtórzy się sytuacja w meczu z Rosją. Wtedy zostaliśmy ukarani za to, że chcieliśmy zrobić więcej, niż mogliśmy. Mecz z Grecją był dobry w naszym wykonaniu. Szkoda tylko, że nasi kibice wygwizdali Milana Barosza. Myślę, że to było niestosowne. Trzeba to otwarcie powiedzieć, że jest nam przykro z tego powodu. Mam nadzieję, że to się zmieni i fani będą wspierać cały nasz zespół. Nie sądzę, żeby nastąpiły duże zmiany w składzie na mecz z Polską. Ktokolwiek by nie zagrał, liczy się tylko to, żeby wygrać.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.