Dziennik Gazeta Prawana logo

Będziemy mieli dużo okazji do odpoczynku w 2013 roku

Pan Zbigniew pod koniec czerwca ma obronę pracy magisterskiej. Chce się dobrze do niej przygotować, więc porozumiał się już ze swoim szefem, że będzie mógł skorzystać z urlopu wypoczynkowego przez cały czerwiec. - To jednak oznacza, że jednorazowo wykorzystam prawie cały przysługujący mi w tym roku wypoczynek. A chciałbym mieć jeszcze choćby krótkie wakacje, nieważne czy w lecie, czy w zimie. Czy jest na to jakiś sposób? - pyta czytelnik.

Jedynym rozsądnym wyjściem z tej sytuacji jest skumulowanie kilku dni urlopu wypoczynkowego, jakie pozostaną panu Zbigniewowi do wykorzystania, ze świętami wolnymi od wykonywania obowiązków. A te ostatnie wypadają w przyszłym roku wyjątkowo korzystnie dla zatrudnionych. Najlepszą okazją do dłuższego wypoczynku będą albo święta majowe, albo Boże Narodzenie.

Pozostało 91% treści
Ten artykuł przeczytasz tylko z aktywną subskrypcją Premium.
Skorzystaj z PROMOCJI NA PIERWSZY MIESIĄC.

Zyskaj nielimitowany dostęp do wszystkich treści:
wyjaśnień ekspertów, raportów i pogłębionych analiz oraz narzędzi dla specjalistów.

Możesz anulować w dowolnym momencie.
Źródło: Dziennik Gazeta Prawna

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.