Inspekcja wspiera walkę z dyskryminacją
Koło Naukowe Prawa Pracy oraz ELSA Łódź zapraszają do wzięcia udziału w konferencji na temat zapobiegania dyskryminacji w zatrudnieniu, która odbędzie się 21 marca 2012 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Jednym z jej patronów jest Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi. Jak podkreślają organizatorzy, nierówne traktowanie w pracy pozostaje aktualnie problem wszystkich grup społecznych. Dodatkowo przejawy dyskryminacji cechuje duże zróżnicowanie, przez co często spotkać się można z trudnością zakwalifikowania danego zjawiska jako dyskryminacji lub określenia jej skali, czasu występowania, przyczyny, celu. Wszystkie osoby chętne do udziału w konferencji mogą przesłać swoje imię i nazwisko na adres: konferencja.dyskryminacja@gmail.com z dopiskiem "Zgłoszenie do udziału w konferencji" w temacie wiadomości. Wszyscy zarejestrowani uczestnicy otrzymają materiały konferencyjne oraz certyfikaty uczestnictwa.
Skorzystaj z PROMOCJI NA PIERWSZY MIESIĄC.
Zyskaj nielimitowany dostęp do wszystkich treści:
wyjaśnień ekspertów, raportów i pogłębionych analiz oraz narzędzi dla specjalistów.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Skorzystaj z PROMOCJI NA PIERWSZY MIESIĄC.
Zyskaj nielimitowany dostęp do wszystkich treści:
wyjaśnień ekspertów, raportów i pogłębionych analiz oraz narzędzi dla specjalistów.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.