Samsung chwali się sprzedażą
Koreański Samsung podał, że sprzedał już 10 mln sztuk najnowszego sztandarowego modelu smartfona Galaxy S II, który zadebiutował na europejskim rynku pod koniec kwietnia (w Chinach dopiero w lipcu, a w USA we wrześniu). Dzięki tak dobrej sprzedaży Galaxy S II firma ma nadzieję na sprzedaż w tym roku ponad 10 mln sztuk smartfonów z systemem operacyjnym Android. Cel jest już zresztą bliski zrealizowania: w swej ojczyźnie Samsung sprzedał już 3,6 mln sztuk najnowszego smartfona, w pozostałej części Azji - 2,3 mln, a w Europie - 3,4 mln. Informacje o wyśmienitej sprzedaży Galaxy S II mają pokazać siłę Samsunga w starciu z nowym modelem iPhone’a. Najnowszy gadżet Apple’a został publicznie pokazany pierwszy raz we wtorek.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Skorzystaj z PROMOCJI NA PIERWSZY MIESIĄC.
Zyskaj nielimitowany dostęp do wszystkich treści:
wyjaśnień ekspertów, raportów i pogłębionych analiz oraz narzędzi dla specjalistów.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.