Autopromocja
Dziennik Gazeta Prawana logo

Warto nagradzać pionierów zrównoważonego rozwoju

Warto nagradzać pionierów zrównoważonego rozwoju
nieznane
10 października 2023

Podmioty, które wyróżniają się dobrymi praktykami w zakresie zrównoważonego rozwoju, mogą dołączyć do grona laureatów konkursu „Liderzy ESG”. Zgłoszenia do 3. edycji konkursu organizowanego przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie i PwC Polska trwają do 16 października br.

Konkurs jest adresowany do spółek giełdowych, prywatnych, w tym start-upów, oraz spółek portfelowych funduszy private equity i instytucji finansowych, stowarzyszeń, fundacji i innych organizacji pozarządowych, których cele lub działania wspierają rozwój wartości związanych z ESG.

Sama nagroda „Lider ESG” jest przyznawana w trzech głównych kategoriach: strategia, innowacja oraz program edukacyjny. W każdej kategorii kapituła może przyznać pierwsze miejsce – diamentowe, drugie miejsce – złote, trzecie miejsce – srebrne, a także wyróżnienia specjalne. W 3. edycji konkursu organizatorzy przewidzieli nowość. W kategoriach strategia oraz innowacja jury przyzna nagrody dla małych i średnich oraz dużych przedsiębiorstw.

Pozostało 91% treści
Możesz czytać nasze artykuły dzięki partnerowi PWC.
Załóż konto lub zaloguj się
i zyskaj dostęp na 14 dni za darmo.
Źródło: Dziennik Gazeta Prawna

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.