Dziennik Gazeta Prawana logo

O mleku wiemy wszystko

28 sierpnia 2009

Do Grupy Polmlek Spółdzielnia STARCO weszła w połowie ub. r. Dzięki tej współpracy przed spółdzielnią pojawiły się nowe możliwości inwestycyjne, a Grupa zyskała doświadczonego i renomowanego producenta. Polmlek, to grupa, zrzeszająca producentów branży mleczarskiej z terenu północnej Polski. Jest to obecnie trzecia co do wielkości tego typu grupa w kraju. Należy do niej kilka znaczących zakładów. - Dzięki wysokiej pozycji rynkowej, jaką mieliśmy przed przystąpieniem do Grupy, jesteśmy docenianymi udziałowcami - mówi , prezes zarządu STARCO. - Największymi korzyściami z przystąpienia do Grupy są: silniejsza pozycja na rynku i większe możliwości inwestycyjne.

Pozostało 91% treści
Nie pozwól, by umknęło Ci to, co najważniejsze.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.

Możesz anulować w dowolnym momencie.
Źródło: Dziennik Gazeta Prawna

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.