Uzdrowiska do prywatyzacji
Ministerstwo Skarbu Państwa planuje w przyszłym roku prywatyzację uzdrowisk: Horyniec, Konstancin-Zdrój, Iwonicz oraz Rabka. Zdaniem resortu spółki z tej branży potrzebują prywatnych inwestorów. Dziś brakuje im środków na poprawę świadczonych usług oraz rozwój ich działalności. Powodem jest m.in. to, że zarabiają głównie na kontraktach z Narodowym Funduszem zdrowia, który często zaniża wyceny. "Zaproszenie do negocjacji w tej sprawie zostanie opublikowane w prasie oraz na stronach internetowych resortu po odbiorze analiz, przygotowywanych przez doradcę prywatyzacyjnego. Obecnie ministerstwo jest na etapie jego wyboru" - wynika z informacji MSP
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.