LOT-owi będą zagrażać giganci
Do Polski chcą wejść dwie potężne linie lotnicze: American Airlines i Virgin Atlantic
American Airlines, jedna z największych linii na świecie, od 7 maja 2020 r. będzie latać z Krakowa do Chicago. Rejsy boeingiem 787, czyli dreamlinerem, będą odbywać się pięć razy w tygodniu. Start połączenia to przełom, bo żaden przewoźnik z USA nie latał do Polski od blisko ćwierćwiecza. Do 1994 r. rejsy na warszawskie lotnisko Okęcie wykonywał inny amerykański gigant – linie Delta. Od tamtej pory bezpośrednie połączenie z Polski do USA oferował tylko LOT. American Airlines liczy na powodzenie połączenia m.in. dzięki spodziewanemu zniesieniu wiz do USA. Atutem będzie także możliwość przesiadki w Chicago do wielu innych miast w Stanach Zjednoczonych.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.