Nowy prezes Polskiego Związku Kolarskiego: jestem uczniem Szurkowskiego55-letni Wacław Skarul został wybrany w sobotę w Pruszkowie prezesem Polskiego Związku Kolarskiego, zastępując Ryszarda Szurkowskiego. Jak podkreślił - jest jego uczniem.05 marca 2011
Wojciech Fortuna: w polskich skokach źle się dziejeMistrz olimpijski w skokach narciarskich z 1972 roku Wojciech Fortuna uważa, że sobotni konkurs drużynowy mistrzostw świata w Oslo utwierdził go w przekonaniu, że w tej konkurencji źle się dzieje w Polsce.05 marca 2011
Stoch: przerwanie konkursu skoków po pierwszej serii to barbarzyństwoOpinie po konkursie drużynowym na dużej skoczni narciarskich mistrzostw świata w Oslo, w którym polska reprezentacja w składzie: Adam Małysz, Kamil Stoch, Piotr Żyła i Stefan Hula zajęła piąte miejsce:05 marca 2011
Polski Związek Kolarski ma nowe władze i stare kłopotyPogrążony w kryzysie Polski Związek Kolarski ma nowe władze. Na nadzwyczajnym zjeździe prezesem jednogłośnie wybrany został były trener kadry narodowej, ostatnio menedżer w firmach ubezpieczeniowych - Wacław Skarul, który zastąpił Ryszarda Szurkowskiego.05 marca 2011
Narciarskie MŚ: drużyna Małysza piąta, zwycięstwo Austriaków (GALERIA ZDJĘĆ)Polska zajęła piąte miejsce w konkursie drużynowym na dużej skoczni w narciarskich mistrzostwach świata w Oslo. Wygrała Austria. Z powodu zbyt silnego wiatru zawody zostały zakończone po przeprowadzeniu jednej serii. Adam Małysz doleciał do 135,5 m.05 marca 2011
Justyna Kowalczyk o biegu na 30 km: wiedziałam, że Johaug będzie mocnaJustyna Kowalczyk zajęła w Oslo trzecie miejsce w biegu na 30 km techniką dowolną. Złoty medal mistrzostw świata zdobyła Therese Johaug. Polka nie jest zaskoczona postawą Norweżki. "Już podczas Tour de Ski pokazała, że jest wytrzymała" - podkreśliła.05 marca 2011
Justyna Kowalczyk trzecia w biegu na 30 km. Ma brązowy medal (ZOBACZ ZDJĘCIA)Justyna Kowalczyk zajęła w Oslo trzecie miejsce w biegu na 30 km ze startu wspólnego techniką dowolną. Złoty medal mistrzostw świata zdobyła Norweżka Therese Johaug, a srebrny jej rodaczka Marit Bjoergen.05 marca 2011
Tyson opowie o swej miłościJeden z najlepszych i najbardziej kontrowersyjnych pięściarzy Amerykanin Mike Tyson wystąpi w nowej roli. W sześcioodcinkowym filmie dokumentalnym w programie Animal Planet będzie opowiadał o pierwszej, ale nieustającej miłości do gołębi.05 marca 2011
Zaskakujące doniesienia norweskich mediów: to nie Bjoergen, a Kowalczyk wygrała bieg na 10 kmNiektórzy norwescy dziennikarze po przeanalizowaniu biegu na 10 kilometrów w poniedziałek podczas narciarskich mistrzostw świata w Oslo doszli do wniosku, że to nie Marit Bjoergen wygrała lecz właściwie Justyna Kowalczyk ponieważ trasa była o 230 m dłuższa.04 marca 2011
Małysz o zakończeniu sportowej kariery: czy żałuje swojej decyzji?Adam Małysz następnego dnia po tym, jak ogłosił zakończenie sportowej kariery, nie poczuł nagłego żalu z podjętej decyzji. "Orzeł z Wisły" jest przekonany, że był to idealny moment na taki krok.04 marca 2011
Tusk o zakończeniu kariery przez Małysza: zrobiło mi się bardzo smutnoPremier Donald Tusk przyznał, że zrobiło mu się "bardzo bardzo smutno" na wieść o zakończeniu kariery sportowej przez Adama Małysza. "Miałem lekko wilgotne oczy, bo to jest przecież całe nasze życie" - dodał.04 marca 2011
Stoch: Małysz to ikona polskiego sportuSkoczkowie narciarscy Kamil Stoch i Tomasz Byrt o decyzji Adama Małysza, który zapowiedział, że po zakończeniu sezonu kończy karierę:04 marca 2011
W Wiśle o Małyszu: to legenda, którą trudno będzie zastąpićWiślanie i turyści rozumieją decyzję Adama Małysza o zakończeniu kariery, choć czują żal, że nie zobaczą już mistrza na skoczni. W piątek wszyscy byli zgodni, że stał się już za życia legendą, która jeszcze długo będzie przyciągała do Wisły.04 marca 2011
Justyna Kowalczyk: Małysz zdejmował część presjiBiegaczka narciarska Justyna Kowalczyk o skoczku Adamie Małyszu, który ogłosił, że po tym sezonie kończy karierę:04 marca 2011
Kasai: mam nadzieję, że Małysz wystartuje w SocziNoriaki Kasai, 38-letni, najstarszy rywalizujący w Pucharze Świata skoczek nie może uwierzyć, że Adam Małysz po tym sezonie kończy karierę. Japończyk wciąż ma nadzieję, że "Orzeł z Wisły" zmieni zdanie i wystartuje w igrzyskach olimpijskich w Soczi 2014.04 marca 2011
Szturc: Małysz odchodzi w odpowiednim momencieAdam Małysz wybrał odpowiedni moment na zakończenie kariery - uważa pierwszy trener i wujek najlepszego polskiego skoczka narciarskiego w historii Jan Szturc. W rozmowie z PAP wspominał m.in. jak "Orzeł z Wisły" biegał po górach z cegłami w plecaku.03 marca 2011
Tajner: Stoch może zastąpić MałyszaOpinia prezesa Polskiego Związku Narciarskiego Apoloniusza Tajnera o polskich skokach narciarskich po zakończeniu kariery przez Adama Małysza:03 marca 2011
Partyka: to Małysz rezygnuje ze sportu, a nie odwrotnieDwukrotny medalista olimpijski w skoku wzwyż Artur Partyka ocenił, że zakończenie kariery sportowej przez Adama Małysza to jednocześnie koniec pewnej epoki "sukcesu i fantastycznych widowisk". Jak dodał, to Adam zrezygnował ze sportu, a nie sport z niego.03 marca 2011
Fortuna o decyzji Małysz o zakończeniu kariery: czuję żal i podziwMistrz olimpijski z Sapporo w skokach narciarskich Wojciech Fortuna na wieść o tym, że Adam Małysz postanowił zakończyć karierę sportową powiedział, że czuje wielki żal, a zarazem ogromny podziw.03 marca 2011
Rywale o Małyszu: taki powinien być mistrzTaki powinien być mistrz - tak wspominają najlepsi skoczkowie narciarscy świata Adama Małysza. W czwartek "Orzeł z Wisły" ogłosił, że po obecnym sezonie kończy sportową karierę.03 marca 2011