Coraz mniej czasu zostało kolekcjonerom monet na rejestrację w systemie sprzedaży NBP
Każdy, kto chce kupić pierwszą w tym roku monetę kolekcjonerską emitowaną przez NBP, powinien się pospieszyć z rejestracją konta w systemie Kolekcjoner. Inaczej może obejść się smakiem.
Narodowy Bank Polski uruchamia właśnie nowy system sprzedaży monet. Będzie można je kupować na aukcjach internetowych. Chętni muszą założyć konto w systemie. Problem w tym, że sama rejestracja nie wystarczy, żeby licytować monetę. Jak mówi Jacek Polkowski z NBP, osoby, które czekają z zarejestrowaniem konta do chwili rozpoczęcia pierwszej aukcji, być może nie będą mogły wziąć w niej udziału.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.