Kobiety wydają więcej. Także w internecie
LICZBA KOBIET kupujących w internecie rośnie z roku na rok. W 2010 r. panie stanowiły już 60 proc. osób robiących zakupy w e-sklepach. Są lepszymi klientami niż mężczyźni, bo wydają jednorazowo średnio 120 zł, a panowie - 90 zł. W dodatku są lojalnymi klientkami
Typowa e-konsumentka to kobieta młoda, z wykształceniem wyższym, mieszkająca w dużym mieście. Zazwyczaj mężatka. W sieci najczęściej szuka ubrań, butów i dodatków. Ale coraz chętniej decyduje sie też na zakupy RTV, telefonów czy komputerów. Raczej nie decyduje się na zakup w internecie żywności. I co ważne, jednorazowo wydaje więcej niż mężczyzna.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Skorzystaj z promocyjnej subskrypcji
już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc.
Zyskaj dostęp do treści.
Możesz anulować w dowolnym momencie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.