Autopromocja
Dziennik Gazeta Prawana logo
Gospodarka

W skrócie

1 lipca 2018
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę

Od 30 listopada do 14 grudnia przedsiębiorcy będą mogli ubiegać się o pomoc publiczną na ratowanie lub restrukturyzację swoich firm - poinformowało Ministerstwo Skarbu Państwa.

W zależności od siedziby firmy wnioski w tej sprawie będą przyjmowały delegatury tego resortu. Chodzi zarówno o państwowe firmy, jak i spółki z udziałem Skarbu Państwa będące w trudnej sytuacji finansowej.

Agencja ratingowa Fitch prognozuje dalszy spadek cen domów w Wlk. Brytanii. Obecnie za dom na Wyspach trzeba zapłacić średnio 162 tys. funtów (740 tys. zł). Jednak Fitch uważa, że ta cena spadnie jeszcze o 17 proc. Stanie się tak m.in. z powodu rosnącego bezrobocia, niskiego wzrostu płac i trudności w uzyskaniu kredytów. Te czynniki spowodują, że od szczytu z października 2007 r. nieruchomości potanieją łącznie o 30 proc.

CEZ

Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Źródło: Dziennik Gazeta Prawna

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.